Connect with us

Lajme

Sabiani kthehet serisht ne shtepine e Big Brother/ Emocione te medha nga Arbana dhe Sabiani ne kete moment

Published

on

E pabesueshme por e vertete Sabiani ne goglen e tij ka pasur nje bilete Vajtje ardhje e cila e rikthen ate ne shtepine e Big Brother. Ai nuk ka dashur te rikthehet por Arbana e ka rikthyer ate duke i permendur besimin e tij ne Zot dhe fatin qe i ka caktuar ai.

Të gjithë banorët ishin në një nominim të përgjithshëm gjatë këtyre ditëve, si pasojë e thyerjes së shpeshtë të rregullave të “Vëllait të Madh”. Pas Palomës, i eliminuari tjetër ishte Sabiani.

Largimi i tij u pasua me shumë lot dhe emocione nga banorët e tjerë, veçanërisht Iliri me të cilin kishte krijuar shoqëri.

Iliri madje donte të merrte një vendim për të dalë nga shtëpia së bashku me të.

Iliri: E di që nuk hyra me Sabianin, por gjeta një vëlla. E kam shumë të vështirë.

Arbana: E fundit gjë që do të donte ishte të sakrifikoje lojën tënde për një vendim të publikut.

Te shikojme si do reagoje publiku tashme.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport