Connect with us

Jete

Sabiani perlotet para Ilirit/ Ja cfare ndodhi brenda shtepise se Big Brother qe trazoi ujrat mes dyshes

Published

on

Sabiani dhe Iliri janë dy ndër të nominuarit në “Big Brother VIP”. Dyshja janë shprehur shumë të zhgënjyer nga votimi i banorëve, duke thënë se “kanë goditur fort”.

“Goditën fort, por më kanë goditur mua. Nuk ka lidhje me ty”, i ka deklaruar Iliri-Sabianit.

Nga ana tjetër, Sabiani është përlotur teksa ka kujtuar banorët që tashmë janë eleminuar.

“Më vjen keq se Arditit, Palomës dhe Sheilës iu gjenim gabime dhe qeshnim. Tani e kuptoj sa të rëndësishëm ishin”, është shprehur ai.

Iliri është munduar ta qetësojë, duke i thënë “Më ke mua vëlla!”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport