Connect with us

Lajme

Sara i shkruajti 1 leter nga shtepia e Big Brother/ Dj PM e ben publike, ja cfare shkruhej ne te

Published

on

Sara dhe Pajtimi, i njohur si DJ PM u afruan shumë me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” dhe marrëdhënia e tyre duket se po shkonte mirë derisa të premten ai u largua nga shtëpia më e famshme.

Sara i tregoi Antonelës, se i ka shkruar një letër Pajtimit dhe ia ka futur në valixhe.

Letra ka mbërritur tek Pajtimi, i cili e ka publikuar në Instastory:

“PM të kam zemër. Do të më mungojnë puthjet e tua me pështymë, se i thosha unë atij të mos më puth me pështymë. Faleminderit për çdo gjë që më dhurove këtu brenda”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport