Connect with us

Lajme

Sara ne lot kerkon te dal nga shtepia e Big Brother/ Ja cfare ka ndodhur me te

Published

on

Në një bisedë me Donaldin, Sara tregon se u prek shumë nga largimi i Kledit dhe do të donte të ishte ajo në vendin e tij. Mes lotësh Sara u shpreh e mërzitur që nuk përshtatet dot ndërsa Donaldi i qëndroi pranë duke e qetësuar.

“Jam shumë e mërzitur,do të doja shumë të ikja unë në vend te tij.Nuk po përshtatëm dot me banorët e tjerë ose ndoshta edhe ata nuk po përshtaten me mua”, tha ajo.

Donaldi nga ana tjetër i thotë se ajo nuk ka pse të shqetësohet fare pasi nuk është e thënë që të përshtatet me të gjithë.

“Ndoshta kështu je ti, nuk ke pse të përshtatësh me të gjithë. Ti ke njerëzit që do të rrish dhe të kalosh ditën këtu brenda dhe kjo gjë nuk të bën ty të jesh kot. Ti je nje super vajzë, më beso mua”, i tha ai.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport