Connect with us

Lajme

Sarën e kam shumë inat, nuk meriton të jetë konkurrente ne Big Brother/ Ja cfare ka thene Arbana Osmani

Published

on

Arbana Osmani ka bërë një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre i ka shkruar: Pse mbështete dje vetëm Beniadën, kur ideja e picës ishte e Sarës dhe Beniadës?

Një pyetje e tillë i është dukur absurde Arbanës, por fillimisht ajo i është përgjigjur me ironi. Arbana ka shkruar se e ka inat Sarën dhe ajo nuk e meriton të jetë konkurrente në “Big Brother VIP” (gjithmonë me ironi).

“Sepse Sarën e kam shumë inat. Nuk e kam pëlqyer kurrë dhe nuk lë rast pa e treguar. Madje se kuptoj pse duhej të ishte dhe ajo pjesëmarrëse në lojën e picës. Nuk e meriton. Madje nuk meriton fare të jetë konkurrrente. Nuk di të bëjë as pica. (Shakat anash, djema programet me tifozllik janë më argëtueset realisht; por pyetje të tilla janë absurde)”, ka shkruar moderatorja.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport