Connect with us

Lajme

Semi dhe Graniti jane bashke ne dhomen e denimit/ Shikoni cfare ka bere Semi kete rradhe

Published

on

Semi dhe Graniti ndodhen në Dhomën e Dënimit së bashku me Monikën, Arditin dhe Sabianin. Gjatë qëndrimit aty, dyshja janë afruar më shumë me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Semi ka veshur xhupin e Granitit dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë në komente. Kjo pasi Fifi është bërë shpesh xheloze për këngëtaren.

Kujtojmë se dhe Graniti është treguar shumë i hapur me Semin gjatë qëndrimit në Dhomën e Dënimit, duke i folur për herë të parë për familjen.

Publiku me anë të televotimit vendosi që të çonte në Dhomën e Dënimit në Big Brother VIP, Monikën, Sabianin, Arditin, Semin dhe Granitin. Kjo ndarje nga pjesa tjetër e grupit ka bërë që këta personazhe t’i shohim më ndryshe.

Graniti gjatë qëndrimit aty është afruar më shumë me Semin dhe për herë të parë është hapur për historinë e familjes së tij.

“Isha 8 vjeç kur mu ndanë prindërit. Që nga ajo moshë unë jam rritur pa prezencën e babit. Babi është martuar me gruan e dytë, e ka bërë një djalë me atë. Ka pasur momente kur e kam ndjerë shumë mungesën e tij”, i tregoi Graniti Semit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport