Connect with us

Jete

Semi doli nga shtepia e Big Brother por shikoni si e ka pritur shoqja e saj Bora Zemani jashte shtepise

Published

on

Mbrëmjen e kaluar Semi Jaupaj ka përfunduar garën e saj në shtëpinë e Big Brother Vip. Pas më shumë se 50 ditë, publiku vendosi ta eleminonte nga loja.

Semi u shpreh se disa nga gjërat që e kanë penalizuar kanë qenë loja me Donaldin dhe gjendja e saj emocionale në javët e para të hyrjes së saj në Big Brother.

Pas spektaklit, këngëtarja është pritur krah-hapur nga mikeshat e saj, ndër to moderatorja Bora Zemani.

Përmes disa videove të publikuara nga Bora, Semi shfaqet tejet e emocionuar teksa përqafon shoqet e saj.

Nje moment ky mjaft emocionues per te dyja ato. Rikujtojme se shpeshhere Semi eshte perpjekur te mbroje Boren dhe te ruaje Donaldin sic ben shoqja per shoqen. Ajo ka treguar se kane 15 vite shoqeri dhe e ka si moter!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport