Connect with us

E pergjithshme

Semi harron mikrofonin hapur kur futet ne banje/ Ajo qe degjohet do ju lere pa fjale

Published

on

Java që lamë pas në shtëpinë më të famshme dhe më të vézhguar në Shqipëri u mbyll me debate të forta dhe të ashpra mes banorëve me njëri tjetrin.

Ndërmjet këtyre situatave të renda për syrin dhe veshin e publikut, Big Brother na sjell një situatë qesharake të ndodhur brenda shtëpisë ditën e sotme.

Teksa Semi po bisedon me Granitin dhe Sabianin, në një moment ajo kërkon leje të shkëpùtet pasi i shkohet në tualet, por paprítur harron diçka.

Dhe ashtu sikurse mund ta imagjinoni edhe ju, Semi harron mikrofonin ndézur dhe dëgjohet në auidio çdo detaj i vogël, pavarësisht tingullit të aspiratorit në tualet.

Videoja u postua në faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania, dhe Top Channel, duke u kthyer kështu në një video vírale me një shikueshmëri rekord.

Në të njëjtën kohë, nuk munguan edhe komentet komíke dhe plot batuta të ndjékësve të zjàrrtë të këtij Reality Show.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport