Connect with us

Lajme

Semi Jaupaj ironizon moshen e Bora Zemanit/Ja ngacmimi qe na shkriu mes dy mikeshave

Published

on

Semi Jaupaj eshte nje nder kengetaret me te dashura dhe me te komentuara per publikun hqiptare e cila ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa mase ne rrjetet sociale. Bukuroshja e ekranot shqiptare shpeshhere ndan foto dhe video me miqte dhe familjaret e saj ne rrjetet sociale.

Bukuroshja e ekranit shqiptare ishte pjese e nje prej reality show-t me te ndjekur ne shqiperi “Big Brother Vip”. Ajo shpalosi vlerat e nje vajze mjaft te qete e cila eshte teper ambicjoze per te arritur gjerat qe realisjt deshiron ne jete.

Por ajo qe pikasi me shume ne eksperiencen e saj brenda shtepise me te madhe ne Shqiperi ishte raporti i saje ish te dashurin e shoqes se ngushte, Bora Zemani . Kjo marrdhenie u keqkuptua ne fillim nga mbeshtetesit e emisionit por me pas gjithcka u sqarua.

Gjithashtu raporti i bukuroshes shqiptare me moderatoren me te njohur per momentin ne shqiperi Bora Zemanin eshte nje raport aq i ngushte saqe jo te gjithe e dinim. Vajzat jane rritur se bashku dhe kane shime vite qe i qendrojne njera-tjetrrs krah.

Sot moderatorja Bora Zemani ka ditelindjen dhe pak minuta perpara ores 12 Semi ka ironizuar moshen e saj 30 vjec.

Semi: 30 vjece he?

Bora: Jo moj jo kam edhe pak kohe, kam edhe ca ore..

Semi: kjo ha akoma kinder (qesh).

Ky raport eshte kaq i mire saqe vajzat bejne shume shaka mes njera-tjetres dhe na pelqen shume kjo marrdhenie kaq e mire qe shkon pertej shoqerise duke u pare si nje marrdhenie mes motrash. Le ti urojme edhe 100 Bores si dhe te kaloje nje dite shume te bukur ne shoqerone e mileshave dhe familjareve te saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport