Connect with us

Lajme

Mbani shenim daten 19 Janar/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Qe na dt 19 Dhjetor Aferdita eshte ne Pozicion te kundert ne Bricjap dhe kemi pare qe shume ceshtje ekonomike e personale jane vonuar dhe permbysur Sot edhe Merkuri kthehet i kundert duke e shtuar me shume paqartesine dhe anullimet por edhe menyren per ti rregulluar gjerat

Dashi

Sot Merkuri i kundert ne Ujor ju zhvendos ne nje pozicion ku do rishikoni me mire qellimet dhe mardheneiet ne shoqeri Disa sqarime ne aspektin e rotik fillojne dhe marrin me shume rendesi

Demi

Rikthehen pengesat dhe veshtiresite ne lidhje me punen dhe karrieren Do anullohet nje vendim qe ju te merni nje pozicion pune te rendesisshem

Binjaket

Ligjerisht do keni probleme dhe ngateresa Nje ceshtje ekonomike mund te kthehet ne nje ngaterrese te papritur per ju Nje takim apo sqarim ne jeten er otike do behet pothuaj i pamundur dhe shume i ngaterruar

Gaforrja

Rikthehen problemet jo vetem ne marredhniet e rendesishme qe keni por edhe ne ceshtjet ekonomike Shume anullime ngaterresa dhe kthime mbrapa do ndodhin ne kete periudhe

Luani

Paqartesi ne cift dhe ngaterresa ne lidhje me punen dhe bashkepuntoret Kujdes nga ceshtjet ekonomike te vonuara ne lidhje me punen Kujdes shendetin

Virgjeresha

Nje rivleresim i kushteve te punes do beje qe te doni disa regullime te rendesishme qe nuk kane ndodhur Kujdes nga ngaterresat dhe debatete me ata qe punoni Ne dashuri ka pak ngadalesi

Peshorja

Nje projwkt juaji do kthehet per tu analizuar dhe rregulluar akoma me shume Nje mesazh qe keni dhene apo do jepni dhe
nje pergjigje qe prisni do vonoj dhe nuk do jete e pranueshme per ju

Akrepi

Ceshtje familjare kthehen per regullim Nje ceshtje shtepie apo riorganizimi ne lidhje me nje ndryshim apo nje
zhvendosje do dali si prioritet Njerez te dashur nga e kaluara ju rikthehen

Shigjetari

Nje bllokim ekonomik apo ngadalesim ju kthehet ne bllokim idesh dhe paqartesi ne lidhje me planet dhe qellimet Ju duket sikur disa projekte do kthehen mraopsht ose do rregullohen nje here e mire

Bricjapi

Duhet te mendoheni mire para se te merrni nje vendim ne jeten personale pasi Aferdita e kundert ne shenjen tuaj nuk toleron gabime dhe nxitime Kujdes ne ceshtjet ekonomike

Ujori

Te gjitha jane mbledhur bashke Si nje ceshtje personale qe duket pa zhvillim dhe nuk sjell as clirimin tuaj shpirteror dhe ekonomik ashtu edhe nje pengese qe duuhet ta zgjidhni ne vendimet personale

Peshqit

Per ju kthimi i Merkurit te kundert ne Ujor ju rikthen fri ken dhe pasigurite ne lidhje me punen apo gabimet qe mund te keni bere me disa levizje apo paqartesi ne kryerjen e disa levizjeve Kujdes me shendetin rikthehen probleme nga e kaluara

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport