Connect with us

Lajme

”Shikoni se cfare gjeta”/ Arbana Osmani tregon momentet e embla brenda shtepise se saj

Published

on

Prej shume kohesh tani Arbana Osmanin e shohim shume aktive me projektet dhe punen e saj. Ajo ju kthye menjehere punes edhe pasi u be nene per here te dyte. Memesia nuk e ka penguar aspak moderatoren pasi edhe pse Dielli eshte akoma i vogel ajo vazhdon te jete e angazhuar ne televizion. Puna ne ‘Big Brother’ dhe gjithe ditet e ngarkuara e kane bere moderatoren nostalgjike.

Se fundmi ne Instastory’ moderatorja ka publikuar nje foto te vjeter me djalin e saj te madh.

Duke treguar sesa shume i mungojne ato kohe, Arbana bashkengjitur fotos shkruan: “ Gjeta kete foto me Jonin,te viteve me pare dhe u ndjeva e bekuar, mirenjohese, emocionale, e lumtur, pak e trishtuar. Sepse koha fluturon dhe ata rriten shume shpejt”.

Here pas here mes gjithe vrullit te punes dhe angazhimeve Arbana perjeton emocione si keto qe ka shprehur me ane te kesaj fotoje.

Ciltersia dhe thjeshtesia qe Arbana percjell tek publiku e kane bere ate te jete nje nga persoanzhet me te dashur per publikun.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport