Connect with us

Jete

Shoqet e ngushta nuk ndahen kurre/ Keto jane 7 VAJZAT VIP qe e kane shoqen e ngushte si moter

Published

on

Secili nga ne ka nje shoqe ose shok te ngushte me te cilin ndan cdo moment. Shume nga personazhet e njohur e kane treguar publikisht se e kane gjetur shoqerine e vertete.
Ndaj po ju tregojme se si kane nisur keto shoqeri:

1. Xhemi dhe Arbana.

“Top Chanel” ka qene vendi ku jane njohur dy moderatoret. Xhemi dhe Arbana jane dy mikesha shume te mira dhe te pandara pasi i shohim gjithmone bashke. Xhemi tregoi se zihet shpesh me Arbanen po nuk mbajne meri me njera-tjetren.Ato edhe femijet i kane bere shoke me njeri-tjetrin.

2. Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi.

Pervecse dy shoqe te ngushta kane edhe ngjashmeri me njera-tjetren. Elvana dhe Jonida jane njohur shume kohe me pare ku kjo e fundit thote se e konsideron Elvanen si motren e saj.
Madje ne martese Jonida dhe bashkeshorti i saj Besniku u celebruan nga Elvana.

3. Aurela Gaçe dhe Eli Fara

Nje miqesi 25 vjecare eshte ajo e Aureles dhe Elit te cilat edhe pse me
karaktere te ndryshme kane bere qe shoqeria e tyre te funksionoje me se miri. Te dyja kengetaret kane nje bashkepunim muzikor kengen “Zemra rratata” ku fituan cmim ne “Kenga Magjike” .

4. Kejsi Tola dhe Olta Boka

Eshte perfolur se kishte krisje te marrdhenies se tyre por kengetaret nuk e pranuan. Ato vazhdojne prej vitesh te jene mikesha te ngushta. Ne nje mbremje muzikore live Kejsi dhe Olta performuan bashke.

5. Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu

Mikesha te ngushta dhe bashkepunetore prej vitesh ne emisionin “Thumb” . Emision i cili nuk eshte menduar ndonjehere nese nuk eshte njera prej tyre. Ato tregojne se miqesia i ka mbijetuar krizave dhe veshtiresive dhe qe ndajne cdo sekret bashke.

6.Ingriti dhe Çiljeta

Ato jane mikesha shume te ngushta sepse tashme nuk kane qene te pakta heret kur jane shfaqur bashke ne ekran dhe kane performuar. Vajzat kane pasur edhe bashkepunime muzikore kengen “Puci Puci” dhe “Mike dhe rivale”.Ingridi dhe Ciljeta kane pasur zenka te vogla por jane pajtuar perseri.

7.Evi Reçi dhe Arjola Shehu

Miqesine e tyre e kane treguar jo rralle. Te dyja moderatoret se fundmi kane prezantuar per here te pare bashke eventin “Oda” ku si gjithmone ja dolen me sukses.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport