Connect with us

Jete

Shpetoi Granitin nga nominimi dhe nxorri Donaldin/ Fifi perballet me Donaldin: ”Ti e tepron, nuk di…”

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Arditi dhe Graniti u nominuan me shumicë votash nga banorët. Mirëpo Fifit, si më e preferuara e publikut, iu dha mundësia të bënte një konvertim të njërit prej djemve.

Ajo vendosi, pa u menduar dy herë, që të zëvendësonte Granitin me Donaldin.

Këngëtarja i ka treguar arsyen e saj Donaldit, duke u shprehur:

“Ti harron çfarë flet. Ti kur je në nerva nuk di çfarë flet. E tepron. I ke thënë je i shpifur…”.

Ndërkohë Donaldi i ka sqaruar se “i shpifur” apo “e shëmtuar” nuk përdoren nga ai për pamjen, por për sjelljen.

“Arditit nuk i kam thënë je i shpifur. Sjellje të shpifura. Arditi është çun king. Nuk e kam për pamjen, e kam për sjelljen”, është shprehur Donaldi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport