Connect with us

Lajme

Fifi e shpetoi nga nominimi por Graniti flirton me Semin/ Ja cfare ndodhi brenda shtepise se big Brother

Published

on

Spektakli i djeshëm ishte i mbushur me diskutime,debate,surpirza,emocione.

Mbas një jave tensionuese për banorët “Vëllai i Madh” vendosi t’i bëj atyre një surpirzë duke i sjellur Dj nga “Top Albania Radio”.

Duket se banorëve i ka munguar shumë jeta e natës.

Marrëdhënia e Semit me Granitin vazhdon të jetë po njësoj, por mbrëmjen e djeshme nuk u duk aspak kështu.

Dyshja gjeti një moment për të “flirtuar” dhe për të biseduar me njëri-tjetrin.

Komplimentat e Granitit ndaj Semit nuk munguan aspak.

Ata u argëtuan shumë në prezencën e njëri-tjetrit duke kënduar dhe kërcyer.

Sipas Granitit ai e sheh Semin vetëm si një shoqe,por nuk dihet nëse ky mendim që ai ka ndaj saj do të jetë i njëjtë në ditët në vazhdim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport