Connect with us

Lajme

‘Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore’, motra e Granitit ç’nuk thotë për Fifin pasi i vellai i tha se nuk e do

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Graniti i tha Fifit se e shikon vetëm si motër dhe se mes tyre nuk mund të ndodhë asgjë. Fifi nuk e priti aspak mirë dhe kaloi në kriza paniku.

Kjo ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet, madje ka reaguar dhe motra e Granitit, Genta Cana. Ajo ka shpërndarë një postim ku shkruhet se Graniti pëlqen Semin dhe është e lumtur që e ka larguar nga vetja Fifin.

“Ti je brenda por une jam jashte e l uftova fuqishem lidhjen tuaj.L uftova per nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta benin si brenda dhe jashte. Mu kundervune, me s hane, me f yen. Pse? Sepse tek ty pashe dicka tjeter me dike tjeter. . Te gjithe pane Semin me Donaldin por une pashe ty dhe Semin. Do dalin keto fjale e ti vella rri i qete, u lehtesove nga ajo e c mendur, shpetove nga ajo e semure m endore, ps ikopate, ma njake dhe nje njeri shume i ulet e i vogel. Forca Granit te do Kosova, te do Shqiperia”, ka shkruar fillimisht ajo.

Më pas, moderatorja e ka fshirë postimin dhe ka shkruar se nuk ka asgjë personale me Fifin.

Kujtojmë se pak kohë më parë Genta u shpreh se Fifi ishte e mirëpritur në shtëpinë e tyre. Ajo e quajti kunatë dhe për më tepër shtoi “E njoh Granitin, e di që e ka seriozisht”. 

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport