Connect with us

Jete

Shtepi dhe vila luksoze/ Keta jane 7 Vipat shqiptar qe i kane rregulluar shtepite me bukur nga brenda

Published

on

Disa nga Vip-at e njohur shqiptare shqiptare kane arritur te krijojne nje standart te mire te jeteses dhe te krijojne ambiente mahnitese banimi per shkakt te punes se palodhur dhe fames se tyre..

Ne fotot me poshte do j’u tregojme disa nga fotot e shtepive qe jane perzgjedhur::

Emina Çunmulaj ka disa shtepi ne SHBA por me shume kohe ajo kalon ne vilen Beverly Hills bashke me bashkeshortin e saj mili arder Sam Nazarian.

Ledina Celo bashke me bashkeshortin dhe dy femijet e vegjel jeton prej vitesh ne nje vile ne Gjermani.

Foto nga shtepia Çiljeta Xhilaga e cila jeton ne nje duplex ne Tirane..

Kengetarja Irma Libohova e kalon kohes e saj midis dy shtepive, asaj ne Tirane dhe Qerret.

Manjola Nallbani jeton ne nje apartament te mrekullueshem se bashku me familjen e saj ne Tirane..

Aferdita Dreshaj jeton bashke me te dashurin e saj ne Detroit, SHBA.

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea eshte gjithmone i rezervuar per publikimin e fotove ne rrjetet ne sociale

Ami dhe Ermali

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport