Connect with us

Lajme

Brenda shtepise luksoze te Luana Vjollces/ Shikoni sa e bukur duket ajo me xhakuzi dhe pamje

Published

on

Luana e ka nisur ditën duke treguar pamje nga shtëpia e saj dhe duhet thënë që moderatorja jeton në një ambient luksoz e me super pamje.

Në videon e publikuar, Luana shfaqet duke u çuar nga shtrati, duke treguar kështu pak nga dhoma e gjumit e më pas del në një tjetër ambient.

Aty shohim se moderatorja ka një xhakuzi dhe një pamje fantastike të Tiranës.

“Më pëlqen shumë kur kthehem në shtëpi dhe zgjohem me këtë pamje. Tirana ime e bukur”, shkruan Luana.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport