Connect with us

Lajme

Si neper filma/ Bora Zemani futet ne Big Brother VIP dhe takohet me Donaldin

Published

on

Bora ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother dhe është takuar me shoqen e saj të ngushtë Semin. Mes emocionesh ajo ka treguar se nuk është mërzitur aspak që Donaldi dhe Semi kanë komentuar lidhjen e tyre.

Ajo tha se ajo është një histori aq e bukur sa ia vlen ta bësh edhe film.

Semi: Jam njeriu më i lumtur në botë.

Bora: E themi gjithmonë që jemi me fat që kemi njëra-tjetrën. 

Semi: Po jepni një mesazh shumë të bukur për ata që ju shohin.

Bora: Ne kemi shumë më tepër arsye për të mos u ndarë nga njera-tjetra sesa gjëra të vogla që mund të mërzitemi herë pas here.

Arbana: Je mërzitur që Donaldi dhe Semi kanë folur për marrëdhënien tuaj?

Bora: Semi i harron kamerat dhe me kë është dhe flet pa filtra fare. Nuk jam mërzitur fare, se nuk është një histori e shëmtuar, por është për t’u bërë film.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport