Connect with us

Lajme

Sot eshte e kuruar deri ne detaj/Por ja si dukej Xhensila perpara se te behej e famshme

Published

on

Xhensila Myrtezaj eshte nje nder kengetaret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu nje nder vajzat me te komentuara nga bota e showbizit.

Nje mama perfekte per Ajken, vajzen e saj, dhe nje bashkeshorte ekzemplare per Besart Kallakun, aktorin e humorit.Xhensila eshte aktualisht 29 vjece.

Ne media dolen fjale qe cifti ka patur lidhje me presidentin e Shqiperise, zotin Ilir Meta, dhe u tha se ka perdorur ciftin per fshehje te pasurise, por rezultuan te paverteta.

E karakterizon gjatesia e saj, dhe bukuria natyrale qe ka.Xhensila mori pjese ne festivalin e drejtuar nga Adi Krasta, ‘Ethet e se Premtes Mbrema’, aty ku edhe u be e njohur per publikun shqiptar.

Kemi sjelle disa foto se si dukej Xhensila kur ishte ne fillimet e saj te karrieres. Edhe pse kengetarja nuk eshte deklaruar nese ka bere operacione, ajo ka ndryshuar shume.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport