Connect with us

Jete

Sot ngjan me Borën dhe Elvanën por shikoni si dukej Efi e Perputhen para nderhyrjeve estetike ne fytyre

Published

on

Efi është një nga vajzat më të reja të programit ‘Për’puthen 3’.

Ajo është komentuar shumë, mbi të gjitha për pamjen e saj duke u cilësuar si një ndër vajzat më sipatike që ka pasur Për’puthen, por nuk kanë ngelur mbrapa dhe krahasimet me Bora Zemanin, moderatoren e emisionit, si edhe me këngëtaren e mirënjohur, Elvana Gjata.

Efi: Që kur kam hyrë në këtë program, komentet e mia janë vetëm të tilla. Më bëhet shumë qejfi që më krahasojnë me dy femra kaq të bukura siç je ti dhe Elvana, por që jo nuk ju kam asgjë.

Bora: Nuk jemi asgjë, por paskemi çuditërisht ngjashmëri të treja bashkë se edhe mua më kanë thënë shpesh që ngjaj me Elvanën, kështu që është një mix i ne të trejave, tani kemi edhe Efin mes nesh.

Sot ngjan me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën, por do ta njihnit Efin përpara se të bënte ndryshime në pamjen e saj?

Në rrjete sociale po qarkullojnë disa foto nga “Thashethemet.shqip”, ku Efi shfaqet disa vite më parë, në moshë më të vogël dhe pa ndërhyrje në fytyrë.

Kujtojmë se Efi është bërë vajza e preferuar e Brunos, i cili në Prime-n e kaluar, i bëri një super surprizë duke mbushur gjithë studion me tollumbace, si edhe një tavolinë të shtruar në mënyrë romantike.

Vërhet një pëlqim dhe një komoditet aq i madh midis të dyve sa një pjesë e madhe e publikut dyshon se dyshja njihet që jashtë, gjë që të dy e kanë mohuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport