Connect with us

Lajme

Surpriza që la pa fjalë Efin/ Bruno i kthehet keq Mikelës: Mos ha fjalët e mia! Ja si e shpreh Mikela xhelozine

Published

on

Bruno i ka dhuruar momente tepër emocionuese Efit me një surprizë në program. Ai ka mbushur studion me tollumbace për t’i thënë që do të vazhdojnë njohjen me njëri-tjetrin por duket se mes tyre po lind një dashuri e bukur.

Gjatë gjithë kohës, Mikela ka ndërhyrë dhe kjo ka bezdisur Brunon me Efin. Më pas, u pyet Mikela se cfarë impakti pati tek ajo e gjithë kjo surprizë, ndërsa nuk mungoi dhe përplasja me Brunon.

Mikela: Kemi pasur një përballje të premten, gjithashtu një bashkëbisedim dhe e kam pyetur nëse bën diferenca dhe ka thënë jo.

Bruno: Kam bërë diferenca të kam thënë dhe mos ha fjalët e mia. Mos gënje.

Mikela: Diferenca ndërmjet vajzave dhe the Efin nuk mund ta krahasoj me ty që të njoh 2 muaj. Kjo është dicka shumë e madhe dhe Brunon nuk e shoh si më parë. Të deklarohen të dy dhe në rrugë të mbarë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport