Connect with us

Jete

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por shikoni si dukej Ada e ”Perputhen” para se te behej e famshme

Published

on

Konkurrentja e “Përputhen, Iriada Shahollari, ose siç e thërrasin shkurt Ada mori vëmendje të madhe sapo hyri në program. 28-vjeçarja nga Skrapari u komentua shumë për format bombastike dhe për ndërhyrjet estetike..

Së fundmi faqja “demaskojmë përputhasit” ka publikuar disa foto ku sipas tyre është Ada përpara ndërhyrjeve.

Në fotot e publikuara konkurrentja shihet me një pamje ndryshe, por sërish simpatike, edhe pse vërtetësia e fotove nuk është e sigurtë.

Pritet një reagim nga Ada, e cila nuk e ka patur kurrë problem të flasë hapur mbi ndryshimet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport