Connect with us

Jete

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por ja si dukej Ciljeta Xhilaga kur nuk e njihte asnje

Published

on

Ciljeta Xhilaga eshte nje nder kengetaret me te dashura per publikun shqiptar. Per here te pare ajo u paraqit si kengetare ne vitin 1999 ne ‘Kenga Magjike’.

Ajo eshte aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto nga perditshmeria e saj. Ciljeta ka postuar ne profilin e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga e kaluara te cilen duket se e ka ruajtur me fanatizem ne albumet e saj fotografike.

Ne foton e publikuar ajo eshte vetem 12 vjece dhe shfaqet ne plazh me rroba banjo. Ciljeta i ka pasur floket te prera shkurt por sigurisht qe ruan te njetat tipare si sot.

Kujtojme se Ciljeta eshte cilesuar gjithmone si ikona e bukurise shqiptare. Kengetarja ka percjell gjithmone energji te mira me portretin e saj dhe eshte kthyer ne imazhine me te dashur per shqiptaret.

Ciljeta sot eshte edhe nje nene shume e perkushtuar ndaj djalit te saj Fernandos me te cilin kalon kohe te bukura.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport