Connect with us

Jete

Tani eshte e kuruar deri ne detaje por shikoni si dukej Arbana Osmani kur doli per here te pare ne skene

Published

on

Arbana Osmani eshte nje nder prezantueset me te dashura te ekranit shqiptar. Ajo ka arritur te jete nje nder femrat me te pelqyera te ekranit megjithese nuk shquhet per bukuri dhe per forma s eksi.

Me origjinalitetin e saj dhe me stilin e vecante ne te veshur ajo ka bere per vete gjithe publikun shqiptar.

Ne fotot me poshte do te shikoni se si moderatorja dukej ne vitet 2000.
Viti 2000 ishte periudha kur moda dhe pamja ishin shume ndryshe nga se jane sot.

Arbana vazhdon te jete e qeshur dhe e cilter edhe sot, Si prezantuese prej 13 vitesh e Big Brother, ajo perhere shkelqen, duke krijuar nje emision te pelqyeshem per shqiptaret

Arbana tani eshte mama e dy femijeve, dhe bashkejeton me Eduart Grishajn, i cili eshte regjizor i njohur.

Big Brother, pervec Lori Hoxhes qe eshte shefja e madhe, ka ne kontrroll emisionin familjarisht, pasi burri i saj eshte regjizori i emisionit dhe ajo moderatorja.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport