Connect with us

Lajme

Tani po flirton me Donaldin/ Por shikoni cfare i shkruante Beatrixi, Bora Zemanit para se te hynte ne shtepi

Published

on

Donaldi dhe Beatrix po përfliten shumë ditët e fundit për një pëlqim mes tyre dhe në disa momente kanë treguar shumë afrimitet. Ata përfunduan duke u larë bashkë në dush, duke i lënë të gjithë të mendojnë se diçka është duke lindur mes tyre.

Por nuk ka qenë vetëm kjo. Kamerat kanë kapur vazhdimisht shikime mes tyre që mund të jenë dukur si flirtim, ndërsa ndjekësit kanë vësrshuar në komente se mes tyre ka më shumë se sa shoqëri.

Shumë komentues janë kthyer kundër Donaldit dhe Beatrix, pasi aktori vazhdimisht ka shprehur dashurinë për Bora Zemanin gjatë qëndrimit të tij në shtëpi edhe pse ishin ndarë. Ata shynë shpresat për një ribashkim kur moderatorja u fut në shtëpinë e BB Vip dhe të dy shkëmbyen puthje.

Madje ka qenë Beatrix Ramosaj ajo që i ka lënë një koment po atë mbrëmje Bora Zemanit, duke i thënë se sa shumë i simpatizonte si çift.

“Më kujtuat sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit”, shkruante Beatrix e madje shprehte edhe dashuri për Borën.

Nga ky koment kuptohet se këngëtarja ka pasur simpati për Borën dhe Donaldin si çift, por situata është edhe më e paqartë tashmë që ajo ka krijuar një farë afrimiteti me aktorin, edhe pse nuk e ka pranuar që e pëlqen.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport