Connect with us

E pergjithshme

Te bukura dhe krenare/ Keto jane 10 VAJZAT VIP qe nuk kane bere asnje operacion plastik

Published

on

Nuk eshte e lehte ne keto kohe ndryshimesh te medha te gjesh akoma vajza VIP qe nuk kane bere nderhyrje ne fytyren e tyre. Dikush ka nderhyre shume e dikush pak dhe vajzt natyrale eshte e veshtire ti gjesh. Bukuria natyrale ka marr nje rendesi te madhe sepse nderhyrjet estetike jane perhapur ne mase. Ekzagjerimet jane te shumta dhe nga 1 nderhyrje kalohet tek tjetra duke krijuar nje lloj varesie.

Operacionet plastike shpesh here paragjykohen kur behen atehere kur nuk eshte e nevojshme ose per tu bere pjese e trendit. Ne kete grup nuk kane rene pre disa nga vajzat e bukura te ekraneve shqiptare qe kane qene dhe do te mbeten gjithmone natyrale. Me poshte po i rendisim ato, me te bukurat dhe krenaret per veten e tyre:

Elhaida Dani

Klaudia Pepa

Arbana Osmani

Xhemi Shehu

Valbona Selimllari

Aurela Gace

MArina Vjollca

Amarda Toska

Bieta Sulo

Miriam Cani

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport