Connect with us

Lajme

Te dua shume si person, por te shoh si moter/ Graniti i ”thyen” zemren Fifi por ajo e pret keq dhe semuret

Published

on

Romancës mes Fifit dhe Granitit i ka ardhur papritur fundi. Futbollisti i tha se e sheh vetëm si motër dhe se mes tyre nuk mund të ndodhë asgjë.

‘’Shumë është zgjatur kjo gjë, të dua shumë si person por të shoh vetëm si motër’’, u shpreh Graniti.

Kjo deklaratë nuk është pritur mirë nga Fifi, e cila është larguar pa thënë asgjë. Ndërkohë sot Graniti ka komentuar me banorët raportin me Fifin duke thënë:

“I thashë që e dua shumë si person por nuk mund të ndodhë diçka mes nesh”.

Mëngjesi i kësaj të shtune Fifi nuk ka qenë mirë me shëndet. Banorët brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother VIP” kanë kërkuar një doktor për të, pasi gjendja e saj ka qenë shumë e keqe, raporton Telegrafi.

Në YouTube është publikuar një video e shkëputur nga kamerat e transmetimit të kanalit Big Brother VIP, ku mund të shihet momenti kur Beniada i komunikon Sheilës lajmin.

Ajo thotë se Fifi nuk është mirë dhe kanë kërkuar ndihmën e doktorit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport