Connect with us

Lajme

Te gjithe i themi Big Brother por a e dini kush eshte Vellai i Madh kete sezon/ Eshte 1 femer VIP

Published

on

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë prej vitesh së bashku dhe kanë krijuar familjen e tyre me ardhjen në jetë të London Noor-it.

Mirëpo ashtu si çdo çift dhe Sara me Ledionin kanë pasur krizë në marrëdhënien e tyre, në kohën kur mediat publikuan lajmin e lidhjes së tyre.

Sa per dijenine e publikut cifti tashme shkon shume mire, jane shume te dashuruar, Ledioni edhe pse nuk shfaqet ne ekran eshte drejtori ekzekutiv i Top Albania Radio, ndersa Lori eshte ‘Vellai i madh’ ne Big Brother, pra shefja e Top Channel

Në një intervistë për ‘Revistën Who’ ajo tregon se u nga nga Ledioni për3 ditë.

’Kur historia jonë u bë publike dhe doli në çdo faqe online, unë isha në gjëndje shoku. Nuk isha gati. Isha vetëm 18 vjeç, në një lidhje me dikë 18 vjet më të madh se unë dhe që punonte në kompaninë time.

Jemi ndarë për 3 ditë. Atëherë mendoja që ky ishte fundi. Unë isha njeri shumë privat, ndërkohë kush nuk më shkruante për këtë histori. U futa në gojën e të gjithëve brenda natës, ishte e papritur dhe nuk e kapërdija dot’ u shpreh Sara.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport