Connect with us

Jete

Te perqafuar dhe te kapur per dore si 1 cift i vertet/ Kledi dhe Sheila kapen mat ne mes te Tiranes

Published

on

Sheila dhe Kledi Hysaj jane shfaqur ne sheshin Skenderbej duke u perqafuar sebashku. Dyshja duket se kane nisur miqesine me njeri-tjetrin pervecse ishin konkurente ne “Big Brother Vip Albania”.

Ata shoqerohen bashke ne dreka dhe darka pervecse vazhdimisht bejne video live ne ‘Instagram’ ku komentojne ngjarjet ne “BBV”.

Pas videos ne Shkoder po qarkullojne disa foto ku Sheila dhe Kledi shfaqen prane njeri-tjetrit ne Sheshin ‘Skenderbej’ ne Tirane.

Kledi ka folur gjate ne ‘Fan Club’ mbi marredhenien e tij me model gjermane Haula ndersa Sheila ka qene gjithmone e rezervuar lidhur me jeten e saj private.

Une vazhdoja me Haulen, pata ate gjendjen dhe me ka ndihmuar sepse e pashe çfare karakteri ka. Jane rrethanat te gjitha bashke. Nuk kam shkuar ne Big Brother qe te kthjellohem, thjesht me ka ndihmuar. Kur te shkoj ne Austri e ta takoj, do flas me te se ka nevoje dhe ajo. Do ishte fake po te thoja qe jam me te ose te shoh mos gjej ndonje femer ne Shqiperi, jo. Femra ka gjithmone nevoje per respekt dhe e vleresoj kaq shume. Haula si njeri e vleresoj shume dhe meriton edhe ajo respektin e vet.”-eshte shprehur ai.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport