Connect with us

Jete

Te plakur dhe te fishkur/ Ja si duken VIPAT shqiptar te rrudhur ne moshe pleqerie

Published

on

VIP-at shqiptare nuk i rezistojne dot filterit me te ri ne rrjetet sociale, ja si duken personat publike te plakur. Nje filter i ri ne rrjetet sociale po u mundeson personazheve qe te testojne pamjen e tyre ne pleqeri.

Shume personazhe te famshem kane rene pre e nje filti te tille. Ata kane ndar me ndjekesit imazhe qe tregojne se si do te dukeshin ata ne pleqeri.
Ata e kane pare veten me disa vite mbi kurriz, nepermjet aplikacionit “FaceApp dhe nuk kane ngurruar qe t’ua prezantojne edhe ndjekesve te tyre.

Themeluesi i “FaceApp” Yaroslav Goncharov ka shpjeguar :

“Kemi zhvilluar nje teknologji te re qe shfrytezon rrjetet nervore per te modifikuar ne menyre reale fotot”.

Ju ftojme te shihni fotot e meposhtme, nese jeni kurioz per te pare transformimin e personave te njohur ne vendin tone.

Bes Kallaku

Julian Deda dhe Ermal Mamaqi

Alfio Rrotani

Alban Skenderaj

Eni Koçi

Greta Koçi

Jonida Maliqi

Arbana Osmani

Marina Vjollca

Elvana Gjata

Luana Vjollca

Xhensila Myrtezaj

Bora Zemani

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport