Connect with us

Lajme

Te vecante si gjithmone/ Arbana dhe Eduarti zbulojne si do te jete emri i djalit dhe planet e dasmes

Published

on

Regjisori Eduart Grishaj do te behet baba per here te pare me partneren e tij Arbana Osmani. Ata jane nje nga ciftet me te perfolura te momentit dhe per pak kohe do te bekohen me nje femije.

Regjisori i “Dua te te bej te lumtur”, Eduart Grishaj i ftuar ne programin “Pushime on Top” ka treguar per eksplorimin e tij me biçiklete ne vendet fantastike te Malesise se Madhe.

Eduart ka treguar shume detaje nga jeta e tij personale duke filluar qe nga emri i bebit qe do jete nje emer tipik shqiptar, per planet e dasmes dhe emocionet e para si baba.

Grishaj ka treguar kur u pyet per dasmen se nuk e dine kohen kur por vendin e kane gjetur dhe eshte shprehur:

“Dasmen nuk e di kur do ta bejme, por do ta bejme ne Boge. Arbana eshte pro gjerave te bukura dhe Boga futet tek gjerat e bukura”.

“Ne fillim ishte shume emocionuese. Me pas me kalimin e kohes kthehet cdo gje ne normalitet. Por pastaj fillojne zenkat pse ma bleve kete shalqinin keshtu, po domatet pse si more te fshatit dhe thua kur po vjen momenti qe te iki kjo periudha. Po do te jete tipik shqiptar”, eshte pergjigjur Grishaj persa i perket perjetimit te lajmit te shtatezanise dhe nese emri do te jete tipik shqiptar..

Regjisori tregoi se gjithcka ka shkuar mire deri tani dhe se vazhdon t’I shijoje gatimet e Arbanes.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete1 week ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete1 week ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete2 weeks ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete2 weeks ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport