Connect with us

Jete

Te vogla dhe te pafajshme/ Ja si ishin rregulluar dhe cfare kishin veshur vajzat VIP ne mbremjen e matures

Published

on

Matura eshte nje feste qe te gjithe e kujtojne me nostalgji dhe emocion. Ne qershor maturantet pergatiten per festen e tyre me te rendesishme. Edhe vipat shqiptare shpesh kane postuar foto te festes por ndryshimi me pamjen e sotme eshte shume drastik.

Nora Istrefi

Nora ne mbremjen e matures shfaqet me nje look shume te thjeshte dhe me forma te rrumbullakosura. Kengetarja nga Kosova ka publikuar vetem nje foto nga mbremja e matures dhe duket se ka ndryshuar shume qe atehere.

Armina Mevlani

Nga fotot qe Armina poston te disa viteve me pare mund te themi se ajo vazhdon te jete po njesoj. Pasioni i saj per ngjyren e kuqe mbetet po njesoj pasi edhe per mbremjen e matures fustani i saj eshte po ne kete ngjyre.

Kida

Kida mbremjen e matures e kishte vetem pak kohe me pare. Kengetarja duket pothuajse si pamja e nje prej klipeve te saj. Ajo shfaqet ne mbremjen e matures plot stil dhe ekstavagante.

Era Istrefi

Era shfaqet shume ndryshe ne mbremjen e matures dhe nga ai moment e deri tani ka ndryshuar jo pak. Fustani qe ka veshur kengetarja me fame boterore eshte perdorur me pas edhe nga Nora ,motra e saj.

Xhesika Polo

Xhesika ne mbremjen e matures duket shume ndryshe dhe ajo qe eshte me e dukshme eshte pesha e saj qe tani ajo ka humbur.Ndersa modeli i flokeve qe ajo ka zgjedhur nese na pyesin ne themi se nuk eshte gjeja e duhur per nje feste si mbremja e matures.

Eva Murati

Ne vitin 2004 Eva ishte maturante e Petro Nini Luarasit.Moderatoja na sjell nje foto ku duket se nuk ka ndryshuar shume. Eva si para 5 vitesh edhe tani ka mbetur nje vajze simpatike.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport