Connect with us

Lajme

Terheq lekuren me mire se BOTOX-i/ Ja si te pergatisni serumin BIO per lekure si BEBE, ruajeni

Published

on

Te gjithe e dime se sa te rendesishme jane vitaminat per bukurine e lekures dhe flokeve. Por vitamina e bukurise pa kohe eshte vitamina E. Kjo vitamine gjendet edhe ne trajten e kapsules pervecse ne kremrat per kujdesin e lekures..

Ne kete artikull do te mesoni se si te pergatisni serumin me efektiv te nates me vetem 4 perberes.

RUAJENI RECETEN QE TA KENI GJITHMONE

Perberesit qe ju nevojiten per kete serum nate jane:

-Xhel Aloe Vera

-Uje trendafili

-Vaj bajame

-Vajin e vitamines E (kapsulat)

Si fillim merrni dy luge xhel aloe vera ne nje tas te paster dhe me pas shtoni 2 luge uji trendafili.
Perzieni mire te dy perberesit dhe me pas shtoni ne perzierje dy kapsula vitamine E(kapsula 400mg).

Ne fund shtoni dhe nje luge caji vaj bajame dhe perzieni mire te gjithe perberesit.

Eliksiri i bukurise se perjetshme tani eshte gati!

Rekomandohet qe cdo nate pasi te keni pastruar fytyren, aplikoni kete serum duke e masazhuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport