Connect with us

Lajme

Tha qe di shume gjera per Fifin/ Semi sh perthen ne lot: ”Une nuk jam ashtu”, Ja cfare ndodhi brenda shtepise

Published

on

U zgjodh më e papëlqyera nga publiku, përlotet Semi.

Të martën mbrëma në spektaklin e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Semi u zgjodh më e papëlqyera nga votat e publikut, shkruan Express.

Duket se kjo gjë e ka mërzitur banoren, e cila nuk qenë në gjendje të mirë emocionale.

Ndërsa edhe një deklaratë e bërë nga këngëtarja kosovare, Fifi ka bërë që Semi të përlotet.

Ajo u përpoq të qëndronte e vetme, teksa gjendja e saj u vërejt nga DJ PM i cili u përpoq ta qetësonte atë.

‘’Edhe nëse je negative punë e madhe. Nëse do të bëhesh negative bëhu negative’’, i tha ai.

Orët e fundit, Semi duket se nuk ka qenë në gjendjen më të mirë emocionale. Pasi tha se nuk mendon që Iliri duhet të zgjidhej si i preferuari, disa prej banorëve iu kthyen kundër, ndër to edhe Fifi.

Fifi i tha Semit të mos tregohej negative dhe kjo fjalë duket se e preku.

Këngëtarja u përlot dhe lotët e saj nuk i shpëtuan Pajtimit i cili u përpoq menjëherë ta qetësonte.

‘’Edhe nëse je negative punë e madhe. Nëse do të bëhesh negative bëhu negative’’, i tha ai.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport