Connect with us

Jete

Tha se kishte 1 lidhje te gjate 7 vjecare/ Shikoni kush eshte i dashuri i Beniades se Big Brother

Published

on

Banorja e shtëpisë më të famshme “Big Brother Vip”, Beniada është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Krahas profesonit të saj si modele, ajo komentohet shumë shpesh edhe për jetën personale.

Beniada ka qenë shumë e lidhur me Arditin dhe largimin e tij nga shtëpia nuk e priti shumë mirë.

Por sipas disa fotografive që po qarkullojnë në rrjetet sociale, Beniada është në lidhje dashurie me modelin Gianluigi Tumoletti.

Disa fotografi të tyre si çift janë bërë virale në rrjet dhe po komentohen mjaft shumë./Blic/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport