Connect with us

E pergjithshme

Tha se nuk e pelqen Kledin si partner/ Beatriksi zbulon djalin qe ka qejf si te dashur

Published

on

Beatrix e ka nisur mëngjesin duke bërë disa biseda të ndjera me disa prej banoreve të tjerë.

Ajo ka hapur zemrën duke treguar edhe disa rrëfime të rëndësishme lidhur me jetën e saj dashurore.

Ajo tregoi se e ka të vështirë të krijojë besimin tek një partner.

Këngëtarja rrëfeu se do të donte që bashkëshorti i saj të ishte fillimisht shok i saj.

‘’Partnerin dua ta kem shok, lutem gjithmonë që të kem një fat të mirë. Dua të jem e lirshme, dua të luaj dhe prandaj duhet ta kem partnerin shok’’,- tha ajo.

Beatrix shtoi se një mashkull ideal do të duhet të ishte protektiv, gazmor dhe i ndjeshëm.

Një takim romantik mes Beatrix dhe Kledit ndodhi këtë javë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kjo ka vënë në lëvizje të gjithë banorët, të cilët u ndanë në fronte tek djali dhe vajza për t’u dhënë këshilla.

“Shumë faleminderit Arbana për surprizën, ishte e vështirë për të zgjedhur sepse gjithë gocat janë shumë të mira”, tha Kledi.

“E dija që do të më zgjidhte mua, isha pak në siklet normal se është një gjë që nuk e bëj shumë shpesh, sidomos kohët e fundit”, tha Beatrix.

“Kledi është djalë i mrekullueshëm, është shumë xhentëllmen. Por në momentin që dua të krijoj diçka është një gjë që ma bën bam, kur e shoh që nuk mund të jetë më shumë se shoqëri e ngushtë, prandaj ika ashtu”, Kledi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport