Connect with us

Jete

Thanë se do mbeten miq, por Fifi dhe Graniti kapen duke u puthur në cep të shtëpisë se Big Brother

Published

on

Situata e Fifit dhe Granitit u kthye në një temë diskutimi në puntatën e kaluar e për t’i dhënë fund debateve ata deklaruan se janë vetëm miq. Madje Graniti tha se vazhdon të jetë i dashuruar me ish-të dashurën ndërsa Fifi u shpreh se ka dikë jashtë.

Megjithatë ata nuk ndahen dot nga njëri-tjetri dhe së fundmi kamerat i kanë kapur shumë të afërt në një cep të shtëpisë.

Fifi shfaqet duke e puthur Granitin në qafë plot pasion ndërsa ai e thërret “shpirt”.

Akoma s’po marrim vesh ç’po ndodh me këta të dy, por me siguri një përgjigje do e japin në spektaklin e sotëm.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport