Connect with us

E pergjithshme

Thyen rregullat ne shtepine e ‘Big Brother’/ Arbana merr vendimin drastik për banorët

Published

on

Semi, Sheila dhe Beniada janë në nominin dhe njëra prej tyre do të largohet sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Megjithatë, Arbana ka njoftuar se për shkak të thyerjes së rregullave , “Big Brother” ka vendosur që sonte do të ketë dy të eleminuar.

Në shtëpinë e ‘Big Brother VIP” ka mbërritur një zarf i zi, i cili është hapur dhe lexuar nga Iliri.

Banorët kanë thyer një ndër rregullat bazë të këtij reality show. Ato kanë planifikuar me shenja dhe kode në grup nominimet. Diçka e tillë është komplet e ndaluar dhe për këtë arsye banorët do të dënohen mbrëmjen e sotme.

“Do të dënoheni mbrëmjen e sotme të gjithë, por jo në dhomën e dënimit”, shkruhet mes të tjerash në zarf.

Eleminimin nuk e rrezikojnë vetëm tre vajzat e lartpërmendura, por të gjithë banorët. Ato do të jenë po ashtu në televotim, për t’u vendosur se cili do të lërë shtëpinë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport