Connect with us

Lajme

”Ti do flesh me mua”/Semi ja thote troc Donaldit, cfare po ndodh brenda shtepise se Big Brother?

Published

on

Banorët e “Big Brother VIP” vazhdojnë të kërkojnë për dy “ninxhat” e natës, të cilët kanë kthyer përmbys gjithçka në shtëpi.

Siç nuk e prisnim, Semi dyshon te Donaldi, ndonëse ky i fundit është i bindur që personat përgjegjës janë Sabiani dhe Einxhel (siç është në fakt e vërteta). (Lexo këtu)

Për t’u siguruar që Donaldi nuk do të zgjohet natën për të krijuar ndonjë skenë në shtëpi, Semi i ka thënë se do të flenë bashkë.

“Ti do flesh gjumë me mua. Kur të fle unë, do flesh dhe ti”, është shprehur këngëtarja.

Gjithashtu diten e sotme Semi ka folur edhe per jeten e saj ne lidhje me djemte

Në një bisedë me Kledin,Sarën dhe Beniadën ajo tregon për raportet e saj me djemtë.

“Unë i largoja djemtë më përpara ngaqë nuk kam pasur siguri.Unë nuk dua qe ta jap shumë veten kur e pëlqej dikë,dua të shoh që ai bën më shumë për mua.Në momentin që ti mund të krijosh një lidhje me një person,nuk është detyrim që të fejohesh apo martohesh me të,”-thot ajo.

Këngëtarja gjithashtu është e njohur dhe për lidhjen e saj të gjatë me Bojken Lakon,ku raportet e tyre vazhdojnë të mbeten akoma të mira.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport