Connect with us

Jete

”Ti e di qe une e kam 1 njeri jashte qe jam e dashuruar”/ Fifi ben deklaraten qe nuk pritj ne bisede me Arjolen

Published

on

Atmosfera në shtëpi nuk është më e mira e mundshme. Debatate të shumta mes Granitit dhe banorëve kanë mbizotëruar ditën.

Krisja mes tij dhe Fifit e ka mërzitur tepër këngëtaren e cila edhe është përlotur.

E rënduar emocionalisht ajo ka zgjedhur të flasë me banorët që i ndjen më të afërt.

Arjola ka tentuar ta qetësojë gjendjen e saj duke i thënë: Gjërat nuk bëhen me imponim. Ti nuk e ke penalizuar atë dhe as ai nuk e them dot kurrë që mund të të ketë përdorur.

Fifi shfrytëzoi edhe rastin të diskutonte me Arjolën për një p lagë të vjetër zemre: Ti e di që unë kam një person jashtë me të cilët jam dashuruar. Por unë nuk mund të jem dot kurrë me të. Ai është personi që më rregullon humorin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport