Connect with us

Jete

Tradhetoi shoqen e saj te ngushte/ Shikoni cfare i ka bere Semi Donaldit nga ajo qe ka pare

Published

on

Po jetojme disa dite ku edhe frigoriferin te hapesh te del Donaldi dhe Trixa duke i marre ere njeri tjetrit,me Boren ne ngrirje sepse nuk po reagon dhe Semin qe po ben jashte ate qe duhej te bente brenda. Semi ka bere unfollow Donaldin ne Instagram pasi gjate spektaklit te se martes i kerkoi Arbanes ti kthente edhe pellushin qe i la para se te dilte.

Sot ne keto kohe teknologjie,te te heqin ‘follow’ perkthehet me:”Te kam hequr nga jeta ime”. Nderkohe Donaldi qe po jeton nen aromen e Beatrikses vazhdon ta ndjeke duke mos ditur asgje qe jasht po behet nami!

Kujtojme se dy dite me pare Semi, mikesha e Donaldit që ka vetëm pak ditë që ka lënë shtëpinë e Big Brother ka folur për afrimitetin e Beatrix dhe Donaldit. Ajo e cilëson si lojë ose afrimitetin e aktorit me Beatrix ose puthjen me Borën që bëri bujë të madhe në të gjithë mediat.

Sipas Semit, Donaldi bëri shumë gjëra për Borën dhe nuk mori asnjë sinjal prej saj. Ndër të tjera theksoi se aktori u ndikua nga hyrja e Antonelës dhe Meridianit që i dhanë sinjale se Bora nuk po e pret.

Semi: Unë e shoh një lojë. Pse? Ose është kjo është lojë, ose ajo kur Bora shkoi në shtëpi. Mendoj që hyrja e Antonelës dhe Meridianit ka ndikuar sepse hynë me informacione të rreme dhe duke i dhënë sinjale që Bora nuk po e pret, nuk po e mbështet dhe po vazhdon lojën. Pas debatit tim, Donaldi ka folur me PM, ai tha se është xheloz i sëmurë.

Ka dashur një sinjal nga Bora duke qenë se i ka dhënë varëse. Di që Bora ka dashur t’i sjellë diccka. Pas të gjithë gjërave, Donaldi nuk mori asnjë sinjal mbrapsht. Ose takimi me Borën ishte lojë, ose kjo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport