Connect with us

Jete

Trashen vetullat dhe ndryshuan komplet/ Keto jane vajzat VIP qe i kane pasur vetullat shume te holla

Published

on

Vetullat vendosin standarde bukurie dhe kane nje ndikim shume te madhe ne estetiken e njerezve. Ndikojne shume tek pamja e njeriut dhe ato mund te bejne ate te duket me bukur apo me shemtuar.

Ato duhet te mbahen ne menyre natyrale duke i lene te plota dhe te trasha. Kjo lloj forme kerkon me pak mirembajtje dhe i jep me shume force shikimit.

Kjo prirje po perfshin boten dhe eshte nje stil mjaft popullor. Shume te famshem duken aq mire sa eshte e veshtire te imagjinohet se ata mund te kishin nje forme vetullash tjeter. Pergjate viteve trendet ndryshojne dhe vetullat e holla ne vitet 1990 ishin shume te zakonshme.

I imagjinoni dot Vip-at me vetulla te holla si ato te viteve 1990?

Me poshte shikoni se si duken disa prej tyre:

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport