Connect with us

Lajme

U be nene per here te trete pak muaj me pare/ Shikoni sa shpejt u kthye ne forme Arbana Osmani

Published

on

Arbana Osmani muaj më parë është bërë nënë për të tretën herë, më vajzën e saj.

Arbana këto ditë po i mungon skenës televizive, por nuk po i mungon kohës më fëmijët e saj.

Ajo në postimin e fundit në Instagram na ndau momente tek sa po shëtiste me fëmijët rrugëve të Tiranës, shkruan “ Kosovarja”.

Arbana më e lumtur se kurrë pranë fëmijëve.

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka publikuar në Instagram një video, ku ka shkëputur momente nga “Big Brother VIP”. Ajo shkruan se së shpejti nis spektakli, duke theksuar: “sikur filloi me na marrë malli”.

Arbana Osmani tashmë është edhe aktore.

Regjisori Eduart Grishaj ishte i ftuar së fundmi në një intervistë, ku ka zbuluar se nuk është aspak e lehtë të punosh me Arbana Osmanin. Kjo e fundit do jetë aktore në filmin e ri të regjisorit, të quajtur “Sofia.”

“Nuk ishte e lehtë fare për të punuar me Arbanën, sepse nga prezantimi në aktrim ajo mendoi se ishte e thjeshtë, por nuk është edhe aq. Është e vështirë të kesh Arbanën aktore, sepse bën shumë dubla”- tha Grishaj, i ftuar në “Euronews.”

Sa i përket rolit të moderatores, Eduarti tha se Arbana do të ketë rolin e saj në emisionin “Dua të të bëj të Lumtur”, ndërsa shtoi se partnerja e tij është kritikja më e madhe.

“Arbana luan veten e saj në emisionin e vet. Çfarë nuk i thosha dhe çfarë nuk më thoshte. Njeriu më i afërt që kam është Arbana, e cila më ka kritikuar më shumë. Ato që më ka thënë i kam rregulluar”– tregoi Eduarti.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport