Connect with us

Jete

U be teze pas lindjes se motres se saj Marines/ Reagon per here te pare Luana dhe nxjerr foto me vajzen

Published

on

Marina dhe Getoari u bënë ditën e djeshme prindër për herë të parë. Marina solli në jetë një vajzë të cilën e quajtën Marget, bashkim i emrave të tyre.

Sot Luana ka postuar foton e parë me mbesën ku shfaqet duke i mbajtur asaj gishtin. “Marget, tezja vde s për ty”, shkruan ajo.

Moderatorja ka postuar edhe një foto tjetër ku shfaqet duke i mbajtur dorën Marinës dhe shkruan: “Përjetësisht”.

Ditën e djeshme Luana e përshkroi si ndjenjën më të bukur në botë faktin që u bë teze.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport