Connect with us

E pergjithshme

U kthye ne Perputhen por nuk ngrihet dot ne kembe/ Ja cfare ka ndodhur me Boren pas daljen nga spitali

Published

on

Prezantuesja e programit të dashurisë “Për’puthen” , Bora Zemani, është rikthyer sot pas një problemi shëndetësor.

Ajo u operua nga apendesiti dhe e prezantoi emisionin ulur.

“U desh të kaloja një ndërhyrje kirurgjikale, jemi prapë bashkë në “Për’puthen” për të përjetuar emocione të bukura. “,- tha ajo.

Më pas Albi dhe Bruno i çojnë tortë për ditëlindjen e djalit të saj Arborit dhe Bora u përlot.
Ajo tha se nuk ishte gati për të përballuar këto emocione.

Ditën e djeshme, djali i saj Arbori, mbushi 7 vjeç dhe Bora i shkroi dedikimin e ëmbël duke ndarë kujtime të të dyve bashkë.

“Nje pike nga kujtimet tona…

Je gjithcka per mua dashuri! Mami uron qe edhe ne 100 vitet e ardhme te jesh nje djale i dashur, i mençur e qe percjelle vetem energji pozitive tek njerezit qe te kane afer.

Ps: Te dua edhe kur na prishen planet e festes 🙈 dhe ti si nje djale i rritur kupton cdo gje 🥰…
Do e shtyjme vetem paaak fare 🥰”

Bora e ka treguar gjithmonë marrëdhënien e veçantë që ka me të voglin e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport