Connect with us

Lajme

U ndane cifti/Ja si ka reaguar Andi Shehu pas ndarjes me ish konkurenten e emisionit ‘Perputhen’ Melisa Lleshi

Published

on

Andi Shehi nje nga konkurentet e Perputhen te sezonit te dyte eshte nje nga djemte me te pelqyer per publikun shqiptar. Ai eshte bere i njohur ne kete emision dashurie per lidhje qe kishte krijuar me Tean.

Andi dhe Tea ishin dy konkurentet qe bene perputhjen e pare ne kete emision ku kjo gje solli nje sere reagimesh nga publiku . Ata e deklaruan se ne ate emision ndodhen per njeri tjetrin madje largimi i tyre u be ne formen e nje dasme.

Por kjo gje solli reagimin me te madh te publikut shqiptar qe nuk ishte bere per asnje emision me pare.Pas largimit nga emisioni Tea nxjerr nje foto ne instastorin e saj me Beartin ku solli nje zhgenjim te madh ne publike.

Pas shum deklaratash te Teas me von Andi shpall te hapur lidhjen e tij me Melisen ku ishte nje nga lidhjet me te gjata qe dy konkurent te emisionit te perputhen kane pasur. Ata thane se iu eshte dashur te genjenin per shkak te kontrates me emisionin.

Mirepo gjykimet nga publiku nuk do te bente qe cifit mos te jetonte jeten e tyre te qehte dhe te lumtur.Ata i shikonim qe postonin shume vidjo ne Tik Tok dhe ne Rrjetin e instagram ku dukeshin shume te lumtur me njeri tjerin.

Por nje stori i papritur ne instagramin e Melises solli shum reagime nga publiku ku permendte se” gjithcka mbaroi dhe e kishte mbajtur gojen te mbyllur per shume gjera “duke ju drejtuar Andit. Dhe Andi pas disa dites i eshte kunderpergjigjur duke i thene “do te doja shume qe ta dije si ndihem une”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport