Connect with us

Lajme

U tha se Beatrix eshte ne gjendje te renduar/ Shikoni cfare ka bere mamaja e saj pas daljes nga Big Brother

Published

on

Largimi i Beatrix Ramosaj nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania” ka qenë shumë i bujshëm për shkak të përballjes së këngëtares me realitetin e jashtëm, të cilës ajo i druhej gjatë gjithë rrugëtimit.

Megjithatë, me daljen e saj, ajo nuk ka dhënë asnjë reagim dhe nuk është përfshirë në rrjetet sociale. Mirëpo, mamaja e Beatrix, Antigone Ramosaj ka publikuar një video në llogarinë e saj të “Instagram”, në të

cilën ka takuar vajzën e saj në ambjentet e “Top Channel”, fill pas eleminimit. Beatrix është me lot në sy, ndërkohë që i dhuron të ëmës një përqafim të gjatë.

Komentet pozitive kanë qenë të shumta nga të dashurit dhe të afërmit e ish-konkurentes së “Big Brother VIP Albania”, rrugëtimi i së cilës është përfolur gjatë.

Ndërkohë, ditën e sotme, Dojna Mema, moderatorja e “Fan Club” ka lajmëruar se ajo nuk do të jetë pjesë e takimit dhe përballjes së planifikuar për çdo banor që largohet nga shtëpia.

“Ne kemi folur dje me Trixën e cila është në gjendje të ngarkuar emocionale dhe psikologjike, kështu që me mirëkuptim të plotë nga ana e “Fan Club”-it, ne do ta shtyjmë takimin me Trixën, deri në momentin që ajo të ndihet gati.”- njoftoi ajo. Shiko videon ketu

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport