Connect with us

E pergjithshme

U zune e cfare nuk thane per njeri tjetrin/ Keto jane VIPAT shqiptar qe nuk i del inati e nuk pajtohen me

Published

on

Shume personazhe te njohur te ekranit jane bere pre e vorbulles se debateve. Disa prej tyre kane shkeputur kontaktet totalisht dhe e kane kthyer situaten shume serioze.

Me poshte keni disa nga rastet kur VIP-at “u ngacmuan” me njeri-tjetrin:

Tuna dhe Robert Berisha:

Ne fillim u aludua sikur Tuna kishte shkeputur marredheniet nga Nora Istrefi, qe e kishte shoqe prej vitesh, se fundmi dhe kunate. Pas disa kohesh u fol se ajo nuk kishte marredhenie te mira as me bashkeshortin e Nores, njekohesisht dhe vellain e burrit te saj. Debati i tyre filloj ne ditelindjen e vogelushit Tian. Tuna kishte ftuar vajzen jashtemartese te Robertit i cili nuk e ka pranuar kurre se e ka vajze dhe nenen e saj. Ata deklaruan deklara shume te forta publike dhe tani nuk flasin me me njeri-tjetrin.

Tuna dhe Rudina Magjistari:

Nga deklarata qe beri Tuna ne emisionin “Xing me Ermalin” duket se nisi debati midis dy personazheve.
Ajo tha se nuk do te shkonte asnjehere sa te ishte gjalle ne emisionin e Rudines.

Moderatoja Magjistari ishte e para qe i dha ze konfliktit mes dy familjeve dhe Tuna ishte shume e revultuar. Ne kete situate nisi dhe debati i vajzave. Rudina ne rrjetin social “Instagram” tha se kjo ishte puna e saj prej 10 vitesh dhe se i vinte keq per personat qe e kishin afer Tunen.

Fero dhe Mozzik-Getinjo:

Reperet me te kerkuar te momentit dikur edhe pjese e te njejtit label “On Records” jane perfshire ne nje debat sebashku. Dy vellezerit zgjodhen te largohen nga grupi, ku edhe moren famen qe gezojne gjate diteve te sotme. Feros nuk i ka pelqyer aspak ky veprim dhe tani ata nuk flasin me njeri-tjetrin.

Dua Lipa dhe Rita Ora

Shqiptaret kudo ne bote behen krenar per Duan dhe Rita Oren. Anglia ka qene vendi ku vajzat kane nisur rrugen e suksesit. Dua Lipa dhe Rita Ora nuk kane kontakte te mira me njera-tjetren pasi thuhet se Dua ka marre vendin e Rites si fytyra e “Adidas”. Por nje shkak tjeter sipas “The Sun” eshte se ne fillimet e karrieres Dua ka bere perpjekje qe te hyje ne industrine muzikore. Por dyshohet se Elena motra e Rites, punon ne nje kompani te menaxhimit te muzikes e anashkaloi. Supozohet se kishte friken se mos Dua bente hapa me te larte se Rita.

Tayna dhe Fifi:

Ky ka qene viti i femrave nese flasim per repin shqiptar. Nga Fifi tek Tayna, Rina, Lamar e shume te tjera.Vajzat nuk i kane pasur punet mire punet mes njera-tjetres. Debatet niseen me diss-e ku ne fillim Fifi I ka bere nje diss ne bashkepunim me Lamar, ku i nxjerr ne dukje Taynes belin e holle, qe ajo e permend shpesh ne kengen “Columbiana”. Debati mes vajzave vazhdoi pasi Tayna nuk e ka kaluar situaten pa nje kunderpergjigje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport