Connect with us

Jete

Une jam v iktima e ju te dyve/ Arjan Konomi ne lot live ne emisionin Perputhen Prime

Published

on

Hyseni ka publikuar çdo gjë në lidhje me Alvisën, për të cilën ka treguar se kanë qenë në lidhje gjatë kohës së programit. Ai ka ndërhyrë në Prime përmes lidhjes me Skype pasi ndodhet jashtë Shqipërisë

Pasi rrëfeu të gjithë ngjarjen, Hyseni, me zë të dridhur ka treguar se tradhtia është gjëja më e poshtër që mund t’i ndodhë duke pretenduar se Alvisa e ka tradhtuar me Bashkimin.

Hyseni: Jepja jetën për ty, të kërkova të fejoheshim, shih çfarë më bëre. Është gjëja më e poshtër që mund t’i ndodhë dikujt në jetë, ta tradhtojë e dashura me tjetrin në mes të natës. Kam qenë shumë i dashuruar pas saj, kam qenë i qërruar ndaj i kam bërë të gjitha.

Nderkohe Arjani eshte duke qare dhe shume i prekur per ate qe ndodhi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport