Connect with us

Lajme

Une nuk jam e c mendur/ Fifi ben deklaraten e forte dhe kapet me Ilirin per ato qe ka thene

Published

on

Fifi ka folur sot për herë të parë pas gjëndjes së vështirë që kaloi brenda Big Brother, gjë që më pas e detyroi dhe të largohej nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Në studion e Big Brother, krah Arbanës, ajo foli me ironi për të gjithë ata që e kanë cilësuar “të ç mendur e të së murë psi qike”.

“Brenda është energji shumë tensionuese, ka shumë gjëra negative, 5 ditët e fundit kam qenë shumë keq.

Kam kërkaur dhe psikolog brenda dhe ma kanë sjellë. Fifi ka filluar të kujdeset për shëndetin e saj men dor (tha ajo disi me ironi) për të gjithë ju që më aku zuat se kam probleme ps iqike, kjo është gjë e shp ifur që keni thënë.

Përveç meje, keni lënduar babën, mamin tim, familjen, shtëpinë ku unë punoj, shoqërinë e të gjithë ata që m’i dinë emocionet e shp ërthimet. E më mirë se ata nuk mundet me thënë njeri se sa e çm endur është Fifi. Dua t’i kërkoj falje publike publikut,” tha ajo.

Ajo eshte shprehur se eshte shume e merzitur me Ilirin pas atyre qe ka degjuar. Edhe pse Ilir ka treguar menyren si i ka pare gjerat dhe i ka kerkuar falje Fifit,

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport